image
image
image

Startup Vizesi Almak ✈️

Refah seviyesinin oldukça yüksek olduğu Avrupa devletleri, bu statülerini korumak ve ülkelerinin Startup açısından hep ileriye taşınmasını sağlamak maksadıyla dünyanın çeşitli ülkelerindeki vatandaşlara Startup vizesi vermektedir.

Startup vizesi veren ülkelerin başında Finlandiya, Estonya, Letonya, Danimarka gibi devletler gelmektedir. Bizler, size bir Startup projesi oluşturup sizin adınıza başvuru sürecinizi tam profesyonel olarak yönetmekte ve olumlu sonuç alma olasılığınızı yükseklere çekmekteyiz.

Startup Vizesi Nedir? 🤔

Girişimciler ve teknoloji alanında çalışma sürdürenler günümüz devletlerinin gelişiminde büyük rol oynayan toplumsal gruplardır. Bu yetenekli grup Avrupa devletlerinin her zaman ilgisini çekmektedir çünkü girişimciler ve teknoloji alanında çalışma sürdürenler sadece kendilerini geçindirmemekte; ayrıca çalışmalarını sürdürdükleri ülkelerde hızlı ve uygun maliyetle istihdam imkanı yaratabilmektedirler. İşte bu yönü Startup ve teknoloji girişimlerinin avrupa ülkeleri tarafından başvuran kişilerin başvurularının kabul edilebilmesini sağlamaktadır.

Son yıllarda bazı devletler bu projeleri oturma izni vermek için bir program dahilinde başvuru olarak kabul etmeye başlamıştır. Buna genel olarak “Startup Vizesi” adı verilmektedir. Bugün Startup vizesi ile başvuru alan ve oturma izni veren ülkeler sıralayacak olursak Hollanda, Birleşik Krallık, Fransa, Estonya, Danimarka, İtalya, Litvanya, Kanada, Almanya, İsrail, İspanya, İsveç, Portekiz, ABD ve Finlandiya şeklindedir. Her ülkenin bu başvuruları değerlendirme esnasında kendi kıstasları ve kriterleri vardır.

Startup Vizesi Nasıl Alınır? 😇

Adım 1
Startup vizesi almak için öncelikle bir startup bir projeniz olmalıdır. Ayrıca bu projenin detaylı ve dikkatli bir biçimde hazırlanması; başvurulacak ülkenin ihtiyaçlarına cevap veriyor olması ve benzersiz olması gerekmektedir.
Adım 2
Projelendirme, detaylı bir araştırma sürecini ve bir ekip çalışmasını gerektirmektedir. Biz bu konuda da yanınızda olan uzman ve büyük bir ekibiz.
Adım 3
Her ülkeye özel olan prosedürlere göre istenilen evraklar hazırlanmalı ve başvuru yapılmalıdır. Bu konuda bir uzman desteği almanız büyük önem arz etmektedir. EuroKiwi olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.
Adım 4
Ekibimiz sizin projenizi değerlendirir, başvuru yapılacak ülke ihtiyaçlarına göre düzenlemeler yapar veya sizin yerinize projenizi oluşturur, sunar, yasal prosedürü yerine getirir ve size yapmanız gerekenler hususunda detaylı danışmanlık verir. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
image
EuroKiwi.eu ekibi her zaman yanınızda

Startup Oturma İzninin Avantajları 🙋🏻

image

En hızlı oturma izni alma yöntemi

Startup oturma izni başka bir ülkede iş kurmak isteyenlerin en hızlı ve etkili oturma izni alma yöntemidir. Başvuru ve karar aşamaları yaklaşık birkaç ay içerisinde hızla tamamlanmaktadır.

Gerekli sermaye miktarı daha düşük

Startup projelerinde hükümetler tarafından çok kısa vadede büyüme, gelir ve istihdam yaratma beklentisi beklenmediğinden gereken başlangıç sermaye miktarı daha düşüktür.

Hibe destekleri ve özel yatırım

Startup projeniz ile başvurduğunuz ülkede devlet hibe desteklerinden ve özel yatırımcı ağından yararlanmak, projenize destek ve mentor bulma olanağınız vardır. Yatırımcı ağına ulaşabilmek oldukça kolaydır.

Ücretsiz eğitim ve sağlık hakkı

Startup oturma izni aynı zamanda sizin ve ailenizin tüm eğitim ve sağlık kurumlarından ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlar. Bazı ülkelerde örneğin Finlandiya’da özgür çalışma imkanı da sağlar.

Vatandaşlık hakkı kazanma

Ülkelere göre değişebilen 5 – 7 yıl oturum sağlanması durumunda vatandaşlık hakkı kazanma yolu açılabilir.

Yüksek refah ve yaşam standardı

Avrupa’nın büyük bir zenginlik ve fırsatlar alanı olduğu bir sır değildir. Bu yüksek refah ve yüksek yaşam standardı, etkileyici girişimcilik ve yenilikçilik alanlarında açıkça görülmektedir.

image
image
image

Avrupa Birliği ülkelerine taşınmak istiyor ancak nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? 🧐

Finlandiya, Estonya veya Danimarka sizin için en uygun ülke olabilir 👈🏻

Yenilikçi iş fikirlerine verilen 5 yıla kadar oturma ve çalışma izni hem hızlı
hem de en uygun maliyetli yol 🤝🏻

Cazip imkanlar ve EuroKiwi.eu ile daha kolay prosedürler 🤓

Ülkeler ve Başvuru Programları 👩🏼‍💻

image

En uygun ülke seçimi ve bireysel danışman

Danışmanlık verdiğimiz ülkelerden size en uygun ülkeyi veya programı seçip detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ardından size birebir hizmet vermek için atanan danışmanınıza sorularınızı sorup sürecinizi başlatabilirsiniz.

Kuzey Avrupa ülkeleri Startup projeleri ile yapılan başvurulara daha olumlu cevap vermektedir. Girişimcilik ve Startup alanında daha cazip imkanlar ve daha kolay prosedürler vardır. İyi bir projeniz varsa oturum almanın en hızlı ve en ekonomik olduğu ülkeler; 🇫🇮 Finlandiya,
🇪🇪 Estonya, 🇩🇰 Danimarka
’dır.

Finlandiya 🇫🇮

Beyaz zambaklar ülkesinde yaşamak ister misiniz? 🤍

Finlandiya’da 2 yıllık oturma ve çalışma iznine sahip olmak için EuroKiwi.eu danışmanlığından faydalanın ve 3-4 ayda Finlandiya’ya taşının! 🚀

Finlandiya tarafından başlatılan Startup Vize Programı, Finlandiya dışında yaşayan girişimcileri ülkeye çekmek, yenilikçi projelere ev sahipliği yapmak ve girişimcilerin Finlandiya’ya kolay bir şekilde taşınabilmelerini hedeflemektedir. 🧑🏻‍💻

image
image
image
image
image
image

Estonya 🇪🇪

Kuzey Avrupa’nın huzuru sizi çağırıyor. 📣

Yenilikçi iş fikriniz ile 5 yıllık oturma ve çalışma izni alabilirsiniz. 🤩

Ocak 2017 yılında Estonya hükümeti tarafından başlatılan Startup Vize Programı, Estonya dışında yaşayan girişimcileri ülkeye çekmeyi hedeflemektedir. 🙋🏻‍♀️

Girişim komitesine yapılan başvuru sonrası başvurulan projenin kabul görmesi durumunda başvuru sahibi 5 yıllık oturma ve çalışma iznine başvuru hakkı kazanır. 

Danimarka 🇩🇰

Danimarka Startup Vizesi ile Danimarka’dan 2 yıl oturma ve çalışma izni alın! 🙌🏻

İş fikri herhangi bir sektördeki bir sorunu çözmelidir. İş fikrinin, yenilikçi ve büyüme potansiyeli olmalıdır. 👩🏻‍💻

Yapılan başvuru sonrası başvurulan projenin kabul edilmesi durumunda 2 yıllık oturma ve çalışma iznine hak kazanın ve 4 ayda Danimarka’ya taşının.

image
image
image